Відбулася виробнича нарада директорів та художніх керівників Народних домів Буської територіальної громади

Дата: 22.04.2021 17:50

Фото без опису

22 квітня 2021 року на базі Буського міського Народного дому, з дотримання усіх карантинних норм, відбулася виробнича нарада директорів та художніх керівників Народних домів Буської територіальної громади, у якій взяли участь начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради Богдан Глуховецький, та провідний спеціаліст Дмитро Татарин.

Під час наради обговорювалися галузеві виробничі питання:

- ознайомлення з новими графіками роботи;

- активізація директорів СНД до участі у проектах та грантових програмах;

- благоустрій СНД;

- участь працівників культури у щорічній благодійній акції

«Паска для захисника»;

- організація та проведення святкових заходів на травень, червень 2021року , зокрема підготовка до відзначення 25-ої річниці Конституції України;

- підсумки обласних та районного дистанційних конкурсів читців, присвячених вшануванню пам’яті Т.Г. Шевченка та 150-річчю від дня народження Л.Українки;

- різне.

Приємною новиною на виробничій нараді було повідомлення керівника Народного аматорського театрального колективу

« Свічадо» Буського міського НД Оксани Шквір про те, що колектив брав участь у двох дистанційних багатожанрових конкурсах, фестивалях, а саме: Всеукраїнському фестивалі комедії та естрадного гумору « Штрикало» і Міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв «New Festival of Arts», де отримав призові місця ЛАУРЕАТ III ПРЕМІЇ та нагороджений ДИПЛОМОМ «Яскраве втілення класичного водевілю». Також за участь у Обласному дистанційному огляді -конкурсі читців «Свою Україну любіть» колектив нагороджений ДИПЛОМОМ ЛАУРЕАТА ll ст.

На завершення начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Богдан Глуховецький побажав присутнім плідної праці та привітав з прийдешніми Великодніми святами.

Фото без опису