Вітаємо переможців мистецьких конкурсів

Дата: 26.04.2021 12:04

Фото без опису

У лютому - березні 2021р у Львівському ОЦНТ і КОР відбулися два дистанційних огляди – конкурси, а саме: Обласний дистанційний огляд-конкурс читців та художньо-просвітницьких колективів, присвячений 150-річчю від дня народження української поетеси Лесі Українки «Я маю в серці те, що не вмирає…» та Обласний дистанційний огляд-конкурс читців та художньо-просвітницьких і драматичних колективів, присвячений пам’яті Тараса Григоровича Шевченка «Свою Україну любіть…».

У даних заходах брали участь учасники художньої самодіяльності Народних домів Буської ТГ.

Члени журі конкурсу, яке очолювали викладач-методист вищої категорії театральних дисциплін КЗЛОР «Львівського фахового коледжу культури і мистецтв» С. В. Бельченко та актор Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, заслужений діяч мистецтв України, викладач Львівського національного університету імені Івана Франка Ю. П. Чеков, високо оцінили виступи наших учасників і відзначили належний художньо-виконавський рівень

За підсумками

? ІІ місце і звання Лауреата в номінації «Читці» здобули:

Софія Чорній – Народний дім с. Закомар’я

(директор Катерина Чуприк) та Ярина Степаненко – Народний дім с. Кізлів (директор Ірина Дяків), грамотою нагороджені Наталія Дітчук - Народний дім с. Побужани (директор Марія Гродзевич) та директор Народного дому с.Заводське Мар’яна Атаманчук. Подяками відзначені Ольга Смолінська із Ракобовт, Андрій Бойко та Анастасія Андрусевич- Народний дім с.Старий Милятин (директор Петро Лось).

? II місце і звання Лауреата у номінації «Художньо-просвітницькі та театральні колективи» Народний аматорський театральний колектив «Свічадо» Буського міського Народного дому, керівник – Оксана Шквір.