Ростислав Сліпець привітав журналістів Бущини з професійним святом

Дата: 07.06.2021 18:08

Фото без опису

З нагоди відзначення Дня журналіста Буський міський голова Ростислав Сліпець сьогодні, 7 червня, привітав з професійним святом, вручив Подяки та квіти:

???? редакційному колективу часопису «Воля народу» ПП «МЕДІА-ЦЕНТР «НАД БУГОМ»,

???? колективу редакції Буського районного радіомовлення,

???? керівнику інформаційного інтернет-проєкту «Буськ онлайн» Володимиру Типилу.

?Свою Подяку згодом також отримає і "Буський Медіа-портал" в особі Романа Матвіюка, який з об'єктивних причин не зміг прибути на захід.

? Звертаючись до представників мас-медіа Бущини, Ростислав Сліпець відзначив їх високопрофесійну роботу, відповідальність, об’єктивність та неупередженість, побажав усім журналістам здоров’я, творчого натхнення і задоволення від роботи, залишатися тією четвертою владою, яка не лише фіксує, але й впливає на усі суспільні процеси як у нашій громаді, так і в Україні загалом.