Сьогодні, 17 лютого, відбулося перше пленарне засідання VIII сесії Буської міської ради VIII скликання, яку провів міський голова Ростислав Сліпець

Дата: 17.02.2022 21:55

Усього до розгляду депутатам та прийняття рішень було запропоновано 52 питання, які попередньо пройшли обговорення та погодження у депутатських комісіях.

З усіх питань порядку денного було розглянуто 33, по інших - депутати прийматимуть рішення під час ІІ пленарного засідання, яке відбудеться через тиждень у четвер, 24 лютого. Початок об 11.00 год.

???? З прийнятими сьогодні рішеннями, після підписання їх міським головою, можна буде ознайомитися у відведений законодавством строк на нашому сайті у розділі «сесії».

???? За ініціативи фракцій депутати проголосували за ряд звернень до президента, Верховної Ради, КМУ, РНБО: щодо фінансового та ресурсного забезпечення сил територіальної оборони; вжиття невідкладних заходів з нормалізації роботи фізичних-осіб підприємців; необхідності вжиття всіх політичних та дипломатичних заходів для деескалації ситуації на Українському кордоні, а також Звернення до мешканців нашої громади з закликами до єдності, підтримки українських захисників, непоширенні панічних настроїв, тощо.

? Перед початком засідання Ростислав Сліпець привітав з ювілейною датою з дня народження депутата Галину Кондратюк, згодом вручив від Департаменту освіти та науки ЛОДА та обласної профспілки освітян Подяку депутатові Сергію Бондаренку за патріотичну позицію, самовіддану працю на благо Української держави.