Рятувальники відпрацюовують населені пункти громади щодо виявлення паліїв сухої рослинності

Дата: 24.03.2022 10:40

Фото без опису23 березня рятувальниками проведено рейдові відпрацювання на території нашої громади у с. Новий Милятин, Старий Милятин, Ріпнів, Кізлів, Буськ щодо притягнення винних осіб за спалення сухої рослинності.

???? Під час рейдів складено 2 адміністративних протоколи проти паліїв, яким тепер загрожує штраф від 3060 грн до 6120 грн.

???? Вкотре наголошуємо, що спалювання сухої трави, чагарників, сміття та іншої рослинності є ЗАБОРОНЕНЕ та карається законом.

???? Наші рятувальники продовжуватимуть рейди щодо виявлення осіб, які спричиняють загорання, проводитимуть й надалі роз'яснювальну роботу з громадянами.

???? Зазначимо, що якщо пожежа трапилася з вини посадових осіб, їм загрожує штраф у розмірі від 15300 грн до 21420 грн.