До уваги родин військовослужбовців, які загинули, перебувають в полоні, зниклих безвісти, поранених

Дата: 22.11.2023 13:08

Фото без опису

В п'ятницю, 24 листопада, в сесійній залі адмінбудинку виконавчого комітету Буської міської ради (м.Буськ, вул.Львівська, 2, ІІІ поверх) відбудеться зустріч представників Львівської обласної військової адміністрації, керівництва Золочівської районної військової адміністрації, керівників/представників Центру комплектування та соціальної підтримки, соціального захисту, Офісу підтримки родин воїнів, Пенсійного фонду, зайнятості з:

📌членами сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та Захисників і Захисниць України;

📌членами сімей зниклих безвісти та полонених військовослужбовців;

📌особами з інвалідністю внаслідок російсько-української війни;

📌військовослужбовцями (або членами їх сімей), які отримали поранення, контузію, чи у яких виникли питання щодо оформлення лікарських документів та інші юридичні питання.

▶️Початок зустрічі о 10.00 год.