Захисники подякували працівникам виконкому Буської міської ради за тепловізор

Дата: 09.03.2024 11:53

Фото без описуВоїни 64 батальйону 103 окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України вдячні колективу працівників виконавчого комітету Буської мської ради за придбання тепловізора ThermEye Cyclops 350 з надчутливими датчиками та з потужною оптикою, завдяки якому військові ефективно виконуватимуть бойові завдання, почуватимуться безпечніше під час чергування на позиціях уночі та матимуть змогу бачити ворога так само, як вдень на відстані до 2600 метрів, навіть під час атмосферних опадів.

👉В знак вдячності захисники передали національний червоно-чорний прапор з словами подяки та побажаннями спільної перемоги над ворогом.

🇺🇦Віримо в Перемогу та в наших захисників, які мужньо протистоять російським окупаційним військам, захищаючи незалежність та територіальну цілісність держави.