27 Березня, 2023 р., 15:50
З метою надання додаткових соціальних гарантій у Львівській області діє Комплексна програма соціальної підтримки учасників АТО (ООС), бійців-добровольців АТО, Захисників та Захисниць України, членів їх сімей, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки роки, затверджена розпорядженням начальника Львівської обласної військової адміністрації від 30.12.2022 №822/0/5-22ВА (далі - Програма).
27 Березня, 2023 р., 11:24
У Львівській області завдяки програмі «єРобота», що стартувала у липні торік, реалізовуються 477 успішних проєктів. Із них 100 початківців тільки відкрили власну справу, 301 діючий підприємець і 76 юридичних осіб працюють над розширенням бізнесу.
26 Березня, 2023 р., 11:26
Організували захід Буський та Олеський деканати УГКЦ (отець-декан Євген Мигаль та отець-декан Юрій Колачник) та римсько-католицька парафія костелу Св.Станіслава (о.Юрій Лис).
25 Березня, 2023 р., 21:43
Вручення кубків, грамот та медалей кращим командам турнірів провів Буський міський голова Ростислав Сліпець за участі голови Федерації футболу МТГ Андрія Курія та директора ДЮСШ Богдана Пасічника.
23 Березня, 2023 р., 20:34
Цього року виповнюється 180 років з дня смерті зачинателя нової літератури в Галичині отця Маркіяна Семеновича Шашкевича. Його коротке, але таке  сповнене любові до людей, до Бога та України життя, тісно пов’язане з селами нашої громади Гумниська та Новосілки, де отець Маркіян був парафіяльним священником.
22 Березня, 2023 р., 16:40
Транспортний податок: які транспортні засоби є обʼєктом оподаткування
21 Березня, 2023 р., 14:09
16 березня на базі Буської ДЮСШ та ЗЗСО №2 міста за підтримки Буського міського голови Ростислава Сліпця, відділу освіти, культури, молоді та спорту, Асоціації футболу Львівщини в межах всеукраїнського проєкту психологічної підтримки «Поруч» для дітей відбулися майстер-класи з футболу, рухливі ігри з м’ячами у поєднанні з психологічною роботою.
20 Березня, 2023 р., 19:06
Усього у турнірі взяло участь 6 команд, які згідно жеребкування були розподілені на дві групи: