07 Лютого, 2023 р., 12:49
У рамках реалізації урядового проєкту «єРобота» з лютого поточного року відновлений прийом заяв охочих отримати мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу.
07 Лютого, 2023 р., 11:16
В понеділок, 6 лютого, в малій актовій залі Буського міського народного дому для старшокласників освітніх закладів Буська відбулася презентація одного з найкращих та найпрестижніших вузів України - Харківського авіаційного університету Повітряних сил ім.Івана Кожедуба, який на час війни тимчасово переміщено до Львова.
07 Лютого, 2023 р., 10:25
Кабмін ухвалив новий порядок бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану та критерії визначення підприємств, установ і організацій, критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення: працівники таких підприємств підлягатимуть бронюванню.
07 Лютого, 2023 р., 10:23
Продовжуємо тримати курс на діджиталізацію та щоденно працюємо над розвитком податкових сервісів та їх цифровізацією
03 Лютого, 2023 р., 11:27
На запрошення Буського міського голови Ростислава Сліпця сьогодні, 2 лютого, у Буську побували аніматори та психолог Благодійного фонду «Карітас-Броди», аби допомогти внутрішньо переміщеним дітям відволіктися від тих жахіть, що їм довелося почути та побачити під час війни.
03 Лютого, 2023 р., 11:26
У вівторок, 7 лютого, Угорська екуменічна служба в адмінбудівлі виконавчого комітету Буської міської ради (м.Буськ, вул. Львівська, 2, ІІІ поверх) прийматиме з 10:00 до 17:00 заяви від внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Буської МТГ на отримання 6 660 грн. на кожного члена домогосподарства (одноразова виплата за 3 місяці)
03 Лютого, 2023 р., 10:45
Споконвіку бджільництвом в Україні займалися переважно дрібні виробники. Утім, це не заважає українському пасічнику підкорювати внутрішні та зовнішні ринки якісним медом та iншими продуктами бджільництва.  Першим кроком до отримання безпечної та якісної продукції бджільництва є зареєстрована пасіка, що дає ряд переваг для бджолярів. Необхідно реєструвати пасіки згідно з Порядком реєстрації пасік, що затверджений наказом Мінагрополітики України, українською академією аграрних наук від 20.09.2000 року № 184/82.
02 Лютого, 2023 р., 10:59
У базі вільних робочих місць і вакантних посад Львівської обласної служби зайнятості налічується понад 360 пропозицій роботи для швачок.
31 Січня, 2023 р., 11:11
Згідно статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» містобудівний моніторинг - система спостережень, аналіз реалізації містобудівної документації, оцінки та прогнозу стану і змін об’єктів містобудування, які проводяться відповідно до вимог містобудівної документації та спрямовані на забезпечення сталого розвитку територій з урахуванням державних і громадських інтересів.
30 Січня, 2023 р., 11:27
Буський міський голова Ростиcлав Сліпець підписав розпорядження №12 від 27.01.2023 року «Про пленарне засідання ХІ сесії Буської міської ради восьмого скликання".