30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 29.09.2023 09:17

Фото без опису30 вересня бібліотечна спільнота України відзначає своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. 27 вересня з цієї нагоди в методичному залі Буського міського Народного дому зібралися бібліотекарі нашої територіальної громади, аби в невимушеній, творчій атмосфері поділитися один з одним своїми напрацюваннями та здобутками впродовж ще одного складного року - другого року війни в Україні.

🔸З професійним святом бібліотекарів громади вітали: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Марія Ричель, директор КЗ «Буська публічна бібліотека» Іванна Якимишин, вокалістка та учасниця Народної вокальної формації «Надбужанки» Вікторія Підгірна, заступник директора КЗ «Буська публічна бібліотека» Галина Гораль, завідувачка методичного відділу Леся Вовк, завідувачка відділу обслуговування Людмила Михалюк, бібліотекар філії с.Ракобовти Марія Смолінська, бібліотекар філії с.Новий Милятин Марія Шквір, а також один з найкращих читачів бібліотеки для дітей міста Буська, п’ятикласник Денис Тарапата. Ідея та креативне художнє оформлення заходу, зокрема, створення святкової фотозони, належить ініціативній бібліотекарці Буської міської бібліотеки ім.І.Котляревського Лесі Цюпці.

👉 «Бібліотека – твоя синергія перемоги» - такий девіз Української бібліотечної асоціації 2023 року. Синергія – це взаємодія. Взаємодія один з одним, з читачем, з владою, з громадськими організаціями, волонтерами та спільнотами. Бібліотеки сьогодні демонструють єднання. Завдяки цьому нам вдасться подолати всі виклики, трансформувавши функції бібліотек та модернізувавши їх в потужні багатофункціональні культурно-інформаційні та соціальні центри. Тому давайте працювати разом, роблячи бібліотечний внесок у перемогу!