21 Грудня, 2022 р., 16:29
Щодо особливостей набуття або підтвердження юридичними особами статусу платника єдиного податку четвертої групи у 2023 році
20 Грудня, 2022 р., 11:32
19 грудня Буський міський голова Ростислав Сліпець побував у госпіталі Національної Гвардії України, що у м.Золочів.
19 Грудня, 2022 р., 13:26
Уже багато років поспіль пластуни беруть участь у традиційній церемонії передачі Вифлеємського вогню миру. Сьогодні представники Буського осередку Національної скаутської організації «Пласт» передали Вифлеємський вогонь миру Буському міському голові Ростиславу Сліпцю та працівникам міської ради.
19 Грудня, 2022 р., 09:05
Від початку цього року до підрозділів Львівської обласної служби зайнятості 6,8 тис. працедавців подали інформацію про наявність 27,9 тис. вакансій. Найбільша потреба у працівниках була на підприємствах переробної промисловості, закладах торгівлі, ремонту автотранспортних засобів, а також на фірмах транспортної сфери.
15 Грудня, 2022 р., 15:48
Чергова втрата спіткала нашу громаду: на війні з російськими окупантами 11 грудня під час виконання бойового завдання в ході ведення бойових дій біля н.п.Новомихайлівка Донецької області загинув 30-річний мешканець с.Журатин, солдат МАЦЬКІВ РОСТИСЛАВ ІГОРОВИЧ.
15 Грудня, 2022 р., 09:59
Про здійснення розрахунків у сфері роздрібної торгівлі та послуг
14 Грудня, 2022 р., 16:45
14 грудня Буський міський голова Ростислав Сліпець разом іншими головами територіальних громад Золочівського району за участі начальника Навчального центру – полковника Михайла Кулика, голови Золочівської районної державної адміністрації Василя Маркевича, міського голови Золочева Ігоря Гриньківа, підписали меморандум про співпрацю з Навчальним Центром Національної Гвардії України.
13 Грудня, 2022 р., 14:52
Міська рада та педагогічний колектив Буського ЗЗСО №2 просять усіх небайдужих допомогти коштами на реабілітацію учня 10 класу Іллі Крощенка, який 22 жовтня потрапив у аварію.