В Буському МНД відбулася благодійна акція "Разом до перемоги"

Дата: 17.12.2023 09:15

Фото без описуУ суботу, 16 грудня, в Буському міському народному домі відбулася двогодинна благодійна концертна програма "Разом до Перемоги" на підтримку Збройних Сил України.

🔸Захід розпочався зі спільної молитви усіх його учасників на чолі з отцем Андрієм Баглаєм за Україну, її людей, наших захисників.

В продовження було оголошено Хвилину мовчання та запалено свічки за українськими Героями, які віддали найцінніше - своє життя, відстоюючи у війні з ворогом незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

🔸 Участь у концертній програмі взяли вокальні та хореографічні колективи, окремі виконавці з нашої та сусідніх громад.

Діти та дорослі декламували вірші, співали пісні про Україну, про батька та матір, про незламних, непереможних, відважних українців.

🇺🇦 Насамкінець, під час фінальної пісні про Україну, в залі було розгорнуто 30-метровий синьо-жовтий прапор.

✅ Зазначимо, що ініціаторами та організаторами проведення благодійного концерту на підтримку ЗСУ в Буську стала директор Новомилятинського НД Ірина Дуткевич та нацгвардієць, який зараз перебуває у відпустці, вокаліст Олег Поронюк.

🔸 За сприяння у проведенні благодійної акції на підтримку військових Ірина Дуткевич подякувала Буському міському голові Ростиславу Сліпцю та директору Буського МНД Любові Огороднік.

‼️ Вже завтра, 17 грудня, концертна благодійна програма "Разом до Перемоги" відбудеться у НД с.Вербляни. Початок о 15.00 год.