05 Грудня, 2022 р., 09:43
Щодо проведення розрахунків у разі відключення електроенергії або в період ремонту РРО
02 Грудня, 2022 р., 10:56
Навчальні заклади Бущини долучилися до акції «Ялинки Перемоги», підготувавши на прохання волонтерів комплекти ялинкових прикрас, виготовлених власноруч дітьми.
01 Грудня, 2022 р., 15:50
Депутати внесли зміни до показників міського бюджету територіальної громади на 2022 рік; прийняли бюджет громади на 2023 рік; затвердили структуру та штатну чисельність виконавчих органів та апарату міської ради ; затвердили та внесли зміни до цільових програм, до переліку рішень виконкому та до переліку об'єктів, які підлягають приватизації наступного року; розглянули та прийняли рішення з ряду земельних питань.
29 Листопада, 2022 р., 15:57
Повномасштабна війна та терористичні атаки на об'єкти енергетичної інфраструктури, які принесла на українську землю росія, змусили змінити підходи до облаштування таких локацій допомоги у зимовий період. В умовах воєнного стану, в разі необхідності кожен мешканець може прийти до такого пункту, щоб зігрітись, зарядити мобільний телефон та отримати безпечний притулок у випадку небезпеки.
29 Листопада, 2022 р., 12:53
27 листопада вихованки відділення дівочого футболу Буської ДЮСШ взяли участь у турнірі серед дівчаток 2013 р.н. і молодші, який відбувся у м.Ковель Волинської області.
28 Листопада, 2022 р., 17:55
28 листопада в адмінбудинку виконкому міської ради Благодійний фонд "Карітас»-Броди роздав гуманітарну допомогу вразливим категоріям внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території нашої громади.
28 Листопада, 2022 р., 16:47
Сьогодні, 28 листопада, в адмінбудинку виконавчого комітету міської ради представниками Французької міжнародної неурядової організації ACTED було проведено прийом заяв родин внутрішньо переміщених осіб визначених категорій для отримання грошової допомоги.
28 Листопада, 2022 р., 11:07
Перший голодомор 1921-23 років, який забрав з собою 3,5 млн українців, найстрашніший 1932-33 років, тоді померло більше 10 млн людей, та 1946-1947 років, коли Україна втратила ще мільйон своїх громадян.
25 Листопада, 2022 р., 18:50
Французька міжнародна неурядова організація ACTED надаватиме одноразову грошову допомогу внутрішньо переміщеним особам, що знайшли прихисток у Буській громаді (Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської областей).