27 Жовтня, 2022 р., 19:54
27 жовтня за сприяння Буської міської ради вже вдруге цьогоріч на спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбувся футбольний фестиваль DRC “Відкриті уроки футболу”.
27 Жовтня, 2022 р., 19:49
В межах конкурсу мешканців усіх регіонів України запрошують розповісти про страви їхнього регіону, які здатні здивувати як українців, так і іноземців. Ініціатором конкурсу виступила Platfor.ma, а спеціальним кулінарним експертом став шеф-кухар та популяризатор української кухні Євген Клопотенко.
27 Жовтня, 2022 р., 19:47
Зазначимо, що перехід на зимовий і літній час відбувається відповідно до постанови Кабінету міністрів № 509 від 13.05.1996 року "Про порядок обчислення часу на території України".
27 Жовтня, 2022 р., 19:44
Днями в дитячому будинку «Добре серце» під керівництво вихователя Боднарчук Г.С. пройшов святковий концерт, присвячений Дню захисників і захисниць України, Дню українського козацтва та 80-й річниці створення Української Повстанської Армії. Серед гостей були військослужбовці, о.Володимир з церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці м.Львова, представники Братства Львівської духовної семінарїї, начальник Служби у справах дітей Золочівської РДА.
26 Жовтня, 2022 р., 19:42
"Вартість автобуса, який виготовило одне з провідних українських підприємств з автобусобудування – АТ «Черкаський автобус», 2,4 млн грн (80% з яких було виділено з бюджету громади, ще 20% - з бюджету області).
26 Жовтня, 2022 р., 19:37
Буська міська рада передала у старостинські округи засоби гігієни, яка надійшли у вигляді гуманітарної допомоги з країн Європейського Союзу, для потреб внутрішньо переміщених осіб.
26 Жовтня, 2022 р., 09:31
Щодо відображення в чеках РРО/ПРРО усіх обов’язкових реквізитів
25 Жовтня, 2022 р., 10:42
У неділю, 30 жовтня, на сільському кладовищі с.Побужани відбудеться урочисте перепоховання останків трьох вояків Української Постанської Армії, які були віднайдені в 2021 році в результаті пошукових експедицій фахівцями комунального підприємства Львівської обласної ради "Доля".
24 Жовтня, 2022 р., 10:40
Буська міська рада увійшла до переліку територіальних громад, включених до Програми надання технічного оснащення у межах реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» .