24 Жовтня, 2022 р., 10:40
Буська міська рада увійшла до переліку територіальних громад, включених до Програми надання технічного оснащення у межах реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» .
24 Жовтня, 2022 р., 10:37
В суботу, 22 жовтня, в результаті дорожньо-транспортної пригоди, що трапилася на околиці Буська на автомагістралії Київ-Чоп, постраждали дідусь та онук сім’ї Крощенко (внутрішньо переміщені особи з м.Снігурівка, що на Миколаївщині). Онук знаходиться в лікарні м Львів у важкому стані в реанімаційному відділенні.
23 Жовтня, 2022 р., 10:35
Кабмін продовжив програму «‎Власна справа» з видачі мікрогрантів від 50 тис. до 250 тис. грн на старт чи розширення бізнесу. Щоб отримати гроші, потрібно пред’явити бізнес-план. Наразі прийом заявок триває, їхня подача здійснюється через Портал Дія https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota
21 Жовтня, 2022 р., 21:19
Сьогодні, 21 жовтня, о 18:00 набуло чинності рішення Ради оборони Львівської області, введене в дію розпорядженням голови ЛОВА, щодо заборони використання на території Львівщини всіх видів зовнішнього освітлення, крім освітлення вулично-дорожньої мережі та об’єктів критичної інфраструктури.
21 Жовтня, 2022 р., 21:16
Важкі метали, чадний газ, окис азоту та інші канцерогенні сполуки, деякі з котрих здатні загострити хронічні захворювання легенів та навіть викликати рак – наслідки горіння сміття, сухої рослинності чи її залишків.
19 Жовтня, 2022 р., 20:29
Відсьогодні, 19 жовтня, комендантська година на Львівщині триває з 00:00 до 05:00.
19 Жовтня, 2022 р., 11:43
Про це повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. За його словами, за кількістю ухвалених рішень у сьомій хвилі Львівщина посіла друге місце, поступившись Київській області.
19 Жовтня, 2022 р., 09:52
Днями у Новомилятинському ЗЗСО І – ІІІ ст . було проведено виставку вишиваних рушників та тему «Мамина світлиця». Мета виставки – популяризувати майстерність наших педагогів у народному промислі із вишиття, так як український рушник ( і старовинний , і сучасний) є своєрідним оберегом для нашого народу.
18 Жовтня, 2022 р., 14:02
Закон №1914:  визначення мінімального податкового зобов’язання для фізичних осіб
16 Жовтня, 2022 р., 15:00
14 жовтня, у День Захисників та Захисниць України, сину Романа Гаврилюка, який загинув 17 червня 2022 року поблизу м. Привілля Луганської області внаслідок мінометного обстрілу, восьмирічному Адаму, вручили ключі та документи на право власності на квартиру загальною площею 37,3 м. кв у ЖК «НАДБУЖАНСЬКИЙ» у м. Буськ.