04 Листопада, 2022 р., 20:56
У п’ятницю, 4 листопада, на базі Новомилятинського ЗЗСО Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Буської міської ради провів для вихованців дитячого будинку «Добре серце» та учнів загальноосвітнього закладу фізкультурно-спортивний захід "Ти зможеш, якщо зміг я".
04 Листопада, 2022 р., 20:54
Членами виконкому було прийнято рішення про виділення 100 тис. грн на облаштування системи вентиляції бомбосховища для Центру Національної Гвардії України та 200 тис.грн на потреби медичного забезпечення наших захисників, які проходять лікування у госпіталі.
04 Листопада, 2022 р., 20:49
03 листопада на спортивному комплексі Буської ДЮСШ за участю Буського міського голови Ростислава Сліпця відбулася нарада начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Марії Ричель з директорами освітніх закладів нашої громади.
04 Листопада, 2022 р., 20:47
Завершився черговий розгляд заяв на отримання мікрогрантів для відкриття або розвитку бізнесу, які подали учасники програми «єРобота» у період з 3 до 16 жовтня цього року (восьма хвиля). Відповідно до статистики ухвалених позитивних рішень Львівщина увійшла до п’ятірки областей-лідерів з найбільш успішних проєктів, поступившись місцем Київщині.
02 Листопада, 2022 р., 14:11
Щодо змін в оподаткуванні, які стосуються волонтерської діяльності
02 Листопада, 2022 р., 13:58
Шановні мешканці Бущини! На території населених пунктів нашої громади (відповідно до графіку) працюватиме МОБІЛЬНА ОПТИКА - це спецавтомобіль зі сучасним обладнанням для перевірки гостроти зору!
01 Листопада, 2022 р., 15:32
Участь у заході "ЗУНР - провісниця держави Україна" взяло керівництво та працівники міської ради на чолі з головою Ростиславом Сліпцем, представники установ та організацій, навчальних закладів міста, духовенства, учні Буського ЗЗСО - Гімназія ім. Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка.
31 Жовтня, 2022 р., 12:01
Буський міський голова Ростислав Сліпець підписав розпорядження №159 від 31.10.2022 р. «Про початок опалювального сезону 2022/2023 років». Згідно з документом, опалювальний сезон 2022/2023 років на території Буської територіальної громади розпочинається з 1 листопада 2022 року для бюджетних організацій, установ, закладів освіти, культури, охорони здоров'я, Буського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), дитячого будинку «Добре серце» та адміністративних будівель Буської міської ради.
30 Жовтня, 2022 р., 17:02
У неділю, 30 жовтня, в рамках проведення заходів до 80-ї річниці створення Української Повстанської Армії (УПА), у с.Побужани на місцевому кладовищі у братській могилі перепоховали останки трьох повстанців - борців за волю України.