В неділю, 15 жовтня, в Народному домі смт.Олесько відбувся заключний концерт переможців трьох кущових оглядів - конкурсів філій Народних домів Буської міської територіальної громади

Дата: 16.10.2023 18:25

Фото без описуВеличним гімном українських націоналістів «Зродились ми великої години» розпочав патріотичний концерт Народний фольклорний колектив «Джерело» Народного дому с.Переволочна (керівник Ольга Мисак).

Ведуча заходу, завідувач Олеського НД Ірина Нестер, закликала присутніх хвилиною мовчання вшанувати світлу пам’ять усіх українських Героїв та земляків: жителя с.Йосипівка Романа Гаврилюка та мешканця с.Хватів Ігоря Лиховида, які загинули на війні, захищаючи нашу державу.

З вітальним словом до учасників концертної програми звернулася староста Олеського старостинського округу Ольга Король.

Відтак сцену заполонили найкращі колективи, тріо, дуети, декламатори Народних домів сіл Новий Милятин, Чаниж, Соколя, Топорів, Кудирявці, Грабова, Соколівка, Заводське, Хватів, Закомар’я, Побужани, Йосипівка, Купче, Ожидів, Гумниська, Олесько, Яблунівка, Вербляни.

Майже три години вирувало чудове мистецьке дійство.

Усі учасники концерту були нагороджені дипломами переможця кущового огляду-конкурсу «Зродились ми великої години» за підписом Буського міського голови Ростислава Сліпця.

Директор Буського Народного дому Любов Огороднік подякувала усім артистам-аматорам, керівникам закладів культури за те, що в нелегкий час сьогодення поповнюють репертуар патріотичними піснями, несуть у світ красу українського слова.