Діти з особливими потребами Буської та Красненської громад відвідали туристичну локацію "Садиба Єнота"

Дата: 11.10.2023 09:35

Фото без описуУ вівторок, 10 жовтня, члени Громадської організації «Буська організація осіб з інвалідністю ЛОА ВО СОІУ» і Реабілітаційно-спортивного клубу інвалідів «Вікторія» з пізнавальною метою відвідали «Садибу Єнота», де для дітей з особливими потребами було організовано ряд пізнавальних, смачних і рухливих розваг.

🔸Учасникам екскурсії розповіли про тварин і птахів, які знаходяться на території туристичної локації: єнотів, карликових курей, нутрій, цесарок, фазанів, кроликів, павичів, страусів.

Кожен мав можливість не лише їх побачити, але й погодувати та зробити гарні світлини на згадку.

🔸 Далі діти на дитячому майданчику катались на гойдалках, спускалися з гірки, частувалися за солодким столом, ділилися своїми враження від перебування у цьому куточку живої природи.

🔰 Організувала захід керівник організації Софія Климус, автобусами «Школярик» для поїздки дітей Буської та Красненської громад у «Садибу Єнота» забезпечили Буська міська та Красненська селищна територіальні громади.