Відбулося громадське обговорення проєкту щодо правил благоустрою населених пунктів нашої громади

Дата: 13.10.2023 17:39

Фото без опису В п'ятницю, 13 жовтня, у приміщенні міської ради (пл.900-річчя Буська, 1) відбулося громадське обговорення проєкту «Правила благоустрою населених пунктів Буської територіальної громади».
Учасники обговорення обмінялися своїми думками та пропозиціями щодо запропонованих Правил благоустрою, акцентували увагу на ключових проблемах, які наявні у населених пунктах громади, наголосили, що запропонованих Правил мають дотримуватися як жителі, так і підприємці.
Зазначимо, що проєкт «Правила благоустрою населених пунктів Буської територіальної громади» було оприлюднено на сайті міської ради, повідомлення про проведення громадських обговорень для подання зауважень та пропозицій, що проходили з 14.09.2023р. до 12.10.2023 р., оприлюднено також на сторінці Буської МТГ у соціальній мережі Facebook і опубліковано на шпальтах часопису «Воля Народу».