Сьогодні, 12 жовтня, відбулася ХVІ сесія Буської міської ради, яку провів міський голова Ростислав Сліпець

Дата: 12.10.2023 15:31

Фото без описуДепутатським корпусом було розглянуто 30 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення, які у відведений законодавством строк будуть підписані міським головою та оприлюднені на нашому офіційному сайті у розділі "Сесії".

🔰 Серед основних: питання внесення змін до бюджету на поточний рік, оренди комунального майна, вступу до Асоціації територіальних громад «Надбужжя - Україна», затвердження та розроблення детальних планів територій, ряд земельних питань щодо погодження меж, уточнення розмірів, площ та конфігурації ділянок, передачі в оренду чи постійне користування, проведення аукціонів шляхом проведення земельних торгів, внесення змін в договори оренди, тощо.

✅Також депутати прийняли нові місцеві програми:

🔸 Програму надання одноразової матеріальної допомоги потерпілим від стихійного лиха жителям Буської міської територіальної громади на 2023-2025 роки;

🔸 Програму покращення якості надання публічних послуг органами виконавчої влади на 2023 рік.

✅Внесли зміни до діючих програм:

🔸 Програми надання одноразової матеріальної допомоги пораненим, які брали ( беруть) безпосередню участь у бойових діях або забезпечували ( забезпечують)здійснення заходів з національної безпеки і оборони , відсічі і стримування збройної агресії на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 31.08.2023р.№ 566;

🔸 Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Золочівського району Львівської області (військовий госпіталь Національної Гвардії України), затвердженої рішенням міської ради від 06.07.2023 р. № 545.