18 Серпня, 2022 р., 12:31
Сьогодні, 18 серпня, громада селища Красне та уся Бущина прощається з українським захисником Віталієм Шмигельським, який загинув у війні з російськими окупантами.
17 Серпня, 2022 р., 12:33
Щомісячна плата батьків за навчання гри на всіх музичних інструментах та сольного співу в музичних школах Буської МТГ залишиться у 2022/2023 навчальному році незмінною і складатиме, як і у попередньому, 180 грн.
17 Серпня, 2022 р., 12:30
Транспортний засіб, який використовуватимуть наші захисники для медичних потреб, у липні був переданий міській раді Свєнтокшиським воєводством Республіки Польща в рамках міжнародної гуманітарної допомоги.
16 Серпня, 2022 р., 16:23
Платники податків сплатили до місцевих бюджетів 207,3 млрд гривень
16 Серпня, 2022 р., 14:36
КНП "Буська ЦРЛ" повідомляє, що з 1 серпня в амбулаторії ЗПСМ с.Ожидів проводить прийом пацієнтів лікар загальної сімейної практики - сімейний лікар Дуфанець Андріяна Андріївна, в Олеській амбулаторії ЗПСМ - лікар загальної практики - сімейний лікар Гаврилюк Олександр Євгенович.
12 Серпня, 2022 р., 16:25
Сьогодні, 12 серпня, в Україні, як і в усьому світі, відзначають День молоді – свято розумних, талановитих, красивих, юних не лише за віком, а й особливим станом душі людей. Саме нові покоління, які зростали чи народилися в незалежній Україні: школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку нашої країни на багато років вперед.
11 Серпня, 2022 р., 10:48
Голова Львівської обласної військової адміністрації (ЛОВА) Максим Козицький 8 серпня підписав наказ про повну заборону полювання на території Львівщини до завершення дії воєнного стану.
10 Серпня, 2022 р., 11:42
Буське відділення АТ "Львівгаз" повідомляє, що у зв'язку з проведенням планових ремонтно-профілактичних робіт на ГРС Буськ, буде припинено подачу газу з 9.00 год. 17.08.2022 р. до 16.00 год. 18.08.2022 р. у населених пунктах Буської міської територіальної громади: Буськ, Новий Милятин, Старий Милятин, с.Ріпнів, с.Новий Ріпнів, Журатин, Кізлів, Купче, Ракобовти, Заводське, Чаниж, Вербляни, Гаївське, Побужани, Ленарівка, Яблунівка, Грабова.
09 Серпня, 2022 р., 23:28
Громадяни задекларували 139,7 млрд грн доходів, отриманих протягом минулого року