21 Червня, 2022 р., 17:04
Осіб з інвалідністю та працівників, до сфери діяльності яких належать питання соціальної підтримки осіб з інвалідністю, запрошують долучитися до реалізації всеукраїнського проекту  „Ключ до змін – технології civic tech на допомогу людям з інвалідністю”, що виконується в рамках проєкту Фонду Східна Європа „3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство за часів пандемії та в майбутньому” і фінансується Європейським Союзом.
21 Червня, 2022 р., 09:53
Буський міський голова Ростислав Сліпець підписав розпорядження №74 від 20.06.2022 р. «Про друге пленарне засідання VІІІ сесії Буської міської ради восьмого скликання», яке відбудеться у четвер, 30 червня. Початок об 11.00 год.
21 Червня, 2022 р., 08:57
 Змінили прізвище чи місце проживання – зверніться до податкової
20 Червня, 2022 р., 12:41
У неділю, 19 червня, у Олеську та Буську відбулися фінальні матчі Благодійного Кубка Буської МТГ з футболу, присвяченого Збройним Силам України.
19 Червня, 2022 р., 18:38
У сквері на площі Ринок у Буську сьогодні, 19 червня, за підтримки міської ради відбувся святковий концерт з нагоди відзначення Дня батька.
18 Червня, 2022 р., 12:35
З 1 травня 2022 року до реєстру клієнтів Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» увійшли 8,8 млн українських домогосподарств, серед них - побутові споживачі Львівської області, які будуть отримувати послуги за ціною 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування).
16 Червня, 2022 р., 15:42
Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення №78 від 10 червня 2022 р. надати згоду відділу освіти, культури, молоді та спорту на відновлення діяльності закладів дошкільної освіти, що перебувають у власності Буської міської комунальної громади, для відвідування їх дітьми, батьки яких працюють (у тому числі, дітьми, батьки (законні представники) яких мають статус внутрішньо переміщених осіб).
16 Червня, 2022 р., 15:04
Республіка Польща та її народ чи не найбільше допомагає українцям у війні з російськими окупаційними військами.
15 Червня, 2022 р., 15:37
Виконавчий комітет Буської міської ради прийняв рішення №73 від 10 червня 2022 року, яким встановлено  тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (збирання, вивезення розміщення та захоронення), які надає Буське міське комунальне підприємство, для населення, бюджетних установ та інших споживачів.