22 Квітня, 2022 р., 16:39
Згідно з наказом начальника ОВА Максима Козицького комендантська година у період з 23 години 00 хвилин 23 квітня 2022 року до 06 години 00 хвилин 24 квітня 2022 року на Львівщині не діятиме.
21 Квітня, 2022 р., 10:40
З року в рік напередодні Великодніх свят Буська міська рада спільно з Буським територіальним центром соціального обслуговування (надання послуг) організовують благодійну акцію - закуповують паски та формують продуктові набори для найбільш незахищених та малозабезпечених мешканців.
21 Квітня, 2022 р., 09:43
Від початку війни рф проти України питання кредитування стало однією з ключових проблем, з якою зіштовхнулися суб’єкти підприємництва аграрного сектору економіки.
19 Квітня, 2022 р., 19:41
Люди, які змушені були покинути свій дім і переїхали в межах України через повномасштабне вторгнення рф, можуть оформити статус ВПО у "Дії" та отримати виплату від держави — для себе і своїх дітей щомісяця 2 000 грн на себе та 3 000 грн на кожну дитину. Гроші можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-що (або ж зняти готівку).
19 Квітня, 2022 р., 10:42
Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки (із змінами на період воєнного стану) передбачено фінансову підтримку у вигляді дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності та розпочато приймання документів на участь у Програмі.
17 Квітня, 2022 р., 10:21
У Вербну неділю всі християни відзначають вхід Ісуса Христа в Єрусалим. За описами у Євангеліях, народ зустрічає його як царя і кидає йому під ноги пальмові листки. У середземноморському регіоні пальми вважались знаком життя і перемоги, а у Ізраїлі – символом незалежності та перемог ізраїльського царя.
17 Квітня, 2022 р., 10:15
Зі щирим серцем вітаю християн, хто святкує Великдень за Григоріанським календарем, з Днем Світлого Христового Воскресіння !
15 Квітня, 2022 р., 10:01
У січні-березні поточного року послуги з питань працевлаштування в обласній службі зайнятості отримували 22,9 тис. осіб, у тому числі 20,3 тис. офіційно визнаних безробітних.