18 Червня, 2022 р., 12:35
З 1 травня 2022 року до реєстру клієнтів Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» увійшли 8,8 млн українських домогосподарств, серед них - побутові споживачі Львівської області, які будуть отримувати послуги за ціною 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування).
16 Червня, 2022 р., 15:42
Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення №78 від 10 червня 2022 р. надати згоду відділу освіти, культури, молоді та спорту на відновлення діяльності закладів дошкільної освіти, що перебувають у власності Буської міської комунальної громади, для відвідування їх дітьми, батьки яких працюють (у тому числі, дітьми, батьки (законні представники) яких мають статус внутрішньо переміщених осіб).
16 Червня, 2022 р., 15:04
Республіка Польща та її народ чи не найбільше допомагає українцям у війні з російськими окупаційними військами.
15 Червня, 2022 р., 15:37
Виконавчий комітет Буської міської ради прийняв рішення №73 від 10 червня 2022 року, яким встановлено  тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (збирання, вивезення розміщення та захоронення), які надає Буське міське комунальне підприємство, для населення, бюджетних установ та інших споживачів.
15 Червня, 2022 р., 12:38
Збільшено граничні терміни розрахунків за експортно-імпортними операціями
14 Червня, 2022 р., 16:34
Днями в Україні відзначили День працівників текстильної і легкої промисловості. Йдеться про працівників, котрі трудяться у швейній, трикотажній, шкіряній, хутряній, взуттєвій та інших галузях економіки.
14 Червня, 2022 р., 10:58
       В умовах широкого застосування хімічних препаратів у сільському і лісовому господарстві все гострішою стає проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь. Неконтрольоване застосування пестицидів, особливо на медоносних культурах, призводить до масової загибелі бджіл та інших корисних комах, які є запилювачами цих культур.
12 Червня, 2022 р., 07:46
Щиро вітаю всіх вірян Буської міської територіальної громади з величним християнським святом — Святою Трійцею!
07 Червня, 2022 р., 15:06
У с.Новосілки, де отець був парохом храму і де у 1843 році відійшов у вічність, громада села - діти та дорослі - віддали шану духовному наставнику галичан: помолилися біля місця його першопоховання, поклали квіти та запалили лампадки.