05 Липня, 2022 р., 15:06
Депутати Буської міської ради під час ІІ пленарного засідання VIII сесії, яке відбулося 30 червня, з метою ліквідації (заборони) символіки комуністичного тоталітарного режиму прийняли рішення про перейменування вулиць:
05 Липня, 2022 р., 13:39
Із 7 липня ц. р. набуває чинності наказ Міністерства економіки України від 12.04.2022 № 827-22, яким затверджена нова форма звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядок її заповнення. Форму № 3-ПН подають суб’єкти господарської діяльності, що використовують працю найманих працівників, за наявності потреби в кадрах.
01 Липня, 2022 р., 16:16
Червоноградське відділення АТ "Львівгаз" повідомляє, що згідно затвердженого плану-графіку виведення ГРС з експлуатації і проведення ремонтно-профілактичних робіт на ГРС Оглядів буде припинено газопостачання з 08.00 год. 04 липня до 16.00 год. 05 липня 2022 р. до населених пунктів Буської міської територіальної громади: ТОПОРІВ, ГУТА, ЛЕНЬКІВ, ЗАБОЛОТО, ЛІСОВЕ, ГОРБАЧІ.
01 Липня, 2022 р., 10:13
Буська міська рада закликає Вас неухильно дотримуватися встановлених засобів безпеки під час оголошення повітряних тривог та терміново припиняти роботу закладів, евакуювати відвідувачів та пасажирів у безпечні місця. Мешканцям житлових будинків незалежно від поверховості - залишати житлові приміщення та займати найпростіші укриття.
30 Червня, 2022 р., 14:10
Сьогодні, 30 червня, відбулося друге пленарне засідання VIII сесії Буської міської ради VIII скликання, яке провів міський голова Ростислав Сліпець.
28 Червня, 2022 р., 15:31
Сьогодні, 28 червня, біля пам'ятника Тарасові Григоровичу Шевченку у Буську відбувся захід, у якому взяли участь керівники органів місцевої влади, військовослужбовці, освітяни, працівники культури, жителі міста та внутрішньо переміщені особи.
28 Червня, 2022 р., 13:43
          Про особливості  податкового адміністрування податків під час дії воєнного стану
28 Червня, 2022 р., 07:23
Щиро вітаю усіх мешканців громади, усіх українців з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції!
22 Червня, 2022 р., 16:31
Приємна новина надійшла з-за кордону: в Чемпіонаті Республіки Польща з легкої атлетики в бігу на 3000 метрів з перешкодами вихованка тренерів-викладачів Єретика Володимира та Тарнакіна Віталія, неодноразова чемпіонка та призерка чемпіонатів України, міжнародних змагань, член збірної команди України з легкої атлетики Вікторія Дуткевич виконала норматив майстра спорту України. зазначимо, що це уже дев’ятий майстер спорту, вихований в стінах Буської ДЮСШ, та вагомий здобуток у спортивну скарбничку нашої громади.