19 Травня, 2022 р., 14:41
Сьогодні, 19 травня, біля міського народного дому відбулася концертна програма до Всесвітнього дня вишиванки. Тут співали українських пісень, кожен охочий мав нагоду зробити світлину біля святкової фотозони, оглянути виставку нашого національного вбрання, зібрану мешканкою Буська Ганною Грушицькою.
18 Травня, 2022 р., 13:22
На честь Збройних Сил України, які мужньо захищають нашу країну від окупантів, 17 травня у Буську відбулася Відкрита першість Буської ДЮСШ з легкої атлетики серед учасників 2005 р.н. і молодших.
17 Травня, 2022 р., 14:35
Про спрощену систему на період дії воєнного стану
17 Травня, 2022 р., 10:26
Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області, затверджена зі змінами до умов воєнного стану, передбачає фінансову підтримку у вигляді часткового відшкодування вартості високорепродукційного насіння.
13 Травня, 2022 р., 14:38
Діти з батьками з числа внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території нашої громади, 12 травня побували на плантації виробничого кооперативу Як Бджола - ягідні інвестиції, де на 2 га площі розміщена туристична локація.
12 Травня, 2022 р., 11:21
В умовах воєнного стану служба зайнятості Львівщини працює у штатному режимі й надає соціальні послуги як працедавцям задля укомплектування заявлених вакансій, так і шукачам роботи з метою повернення їх до трудової діяльності.
11 Травня, 2022 р., 10:36
    Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України затверджено форми книги реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану. Таку реєстрацію здійснюють районні військові адміністрації.
10 Травня, 2022 р., 14:11
До уваги платників єдиного податку, які обрали спрощену систему з особливостями оподаткування Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що з 6 травня діє форма податкової декларації платника єдиного податку третьої групи зі ставкою 2 відсотки, затверджена наказом Мінфіну України від 26.04.2022 № 124.
04 Травня, 2022 р., 12:02
Закон України № 2192: розширено коло осіб, які мають можливість обрати сплату єдиного податку за ставкою 2 %