Футболісти Буської ДЮСШ стали переможцями обласних змагань "Золотий колос"

Дата: 30.05.2023 16:38

Фото без опису20 травня учні відділення футболу Буської дитячо-юнацької спортивної школи 2013-2014 р.н. (тренер-викладач Юрій Троян) стали переможцями обласних фінальних змагань серед територіальних громад Львівщини "Золотий колос", які відбулися у м.Миколаїв.

⚽️ Наші спортовці на шляху до переможного фіналу здолали у своїй групі команди з м.Городок 1:0 та м.Новий Калинів 4:0, у півфіналі - команду з м.Кам'янка-Бузька 1:0.

У фіналі команда Буської ДЮСШ зустрілася з господарями фінального етапу змагань - командою м.Миколаїв.

Основний час завершився з рахунком 2:2, а у післяматчевих пенальті перемогу святкувала наша команда (5:4), таким чином ставши чемпіоном турніру.

1 місце - Буськ

2 місце - Миколаїв

3 місце - Городок

Кращим воротарем змагань визнано Віталія Біляча (Буськ), Кращим захисником - Олександра Бойка (Буськ).

⚽️ Буський міський голова Ростислав Сліпець вітає команду Буської ДЮСШ з заслуженим 1 місцем та бажає нових перемог футболістам та їх тренеру, а ще надалі підтримуватиме команди, розвиток футболу та інших видів спорту в нашій громаді.

З ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ! 🇺🇦

З ВДЯЧНІСТЮ ЗСУ! 💙💛