14 Липня, 2022 р., 13:43
Щоб приєднатися до благодійної акції потрібно задонатити 100 грн в місяць.
14 Липня, 2022 р., 12:07
Упродовж 140 днів повномасштабного вторгнення російських військ на територію України до базових центрів зайнятості та філій Львівського ОЦЗ за допомогою у працевлаштуванні звернулося 2,7 тис. внутрішньо переміщених осіб. Більш як третина з них – 964 особи – отримувала послуги у Львівському міському центрі зайнятості, 206 осіб – у Червоноградській міській філії ЛОЦЗ, 174 особи – у Дрогобицькому МРЦЗ.
12 Липня, 2022 р., 14:03
Доходи військовослужбовців не будуть оподатковуватися військовим збором
12 Липня, 2022 р., 12:50
ГК «Нафтогаз України» відповідає на найпоширеніші запитання від нових клієнтів:
11 Липня, 2022 р., 12:32
З 03 по 09 липня в м.Єрусалим (Ізраїль) відбувся Чемпіонат Європи серед юнаків, участь у якому взяла учениця Буської ДЮСШ, неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів та Кубків, член збірної команди України з легкої атлетики Вікторія Діжак.
08 Липня, 2022 р., 14:54
Аналіз бази вакансій Львівського ОЦЗ засвідчив, що найвища винагорода на Львівщині пропонується водію автотранспортних засобів у Пустомитах – 50 тис. грн. Претендент займатиметься міжнародними перевезеннями вантажів автомобілями марки RENO, SCANIA, контролюватиме навантаження/розвантаження, доглядатиме за технічним станом фури.
08 Липня, 2022 р., 14:48
Амброзія полинолиста — це однорічна трав’яниста рослина зовнішнім виглядом схожа на коноплю, а розмірами і формою листків нагадує полин гіркий (звідки й назва полинолиста).   Амброзія настільки пристосовується до умов, у які   потрапляє, що їй не страшні будь-які екологічні зміни. Походить рослина з Північної Америки  у 1914 р. була вперше виявлена на території України, у Дніпропетровській області. Крім нашої держави, рослина поширена у 20 державах Європи, в 12 державах Південної і ПівнічноїАмерики,3 Африки,  Кореї,  Японії,  Австралії.
07 Липня, 2022 р., 14:50
6 червня ГО «Буська організація осіб з інвалідністю Львівської обласної асоціації ВО СОІУ» отримала для дітей з інвалідністю Бущини гігієнічні набори від ГО «Донецька обласна організація осіб з інвалідністю» ВО СОІУ та з ДРУ ЦКРОІ «Донбас», які організували надання гуманітарної допомоги в партнерстві з Міжнародною неурядовою організацією «Save the Children».
06 Липня, 2022 р., 11:48
Задекларовані податкові зобов’язання громадяни мають сплатити  до 1 серпня цього  року