До Різдвяних свят у населених пунктах громади підготували 13 вертепів

Дата: 18.01.2023 10:51

Фото без описуЦьогоріч у населених пунктах нашої громади підготували 13 вертепів. Це - Вербляни, Ріпнів, Ожидів, Олесько, Кудирявці, Переволочна, Яблунівка, Топорів, Побужани, Хватів, Стовпин, Кути та Соколя.

🎭Натхненні духом Різдва, їх учасники з радістю відтворювали вертепну виставу, у якій переплелися події більш ніж двотисячолітньої давності із сучасним життям, несли коляду у кожну оселю, збирали кошти для потреб українських захисників.

🔸Щира подяка усім, хто організовував, готував костюми та необхідний реманент, брав участь у вертепних дійствах. Вони усі по-своєму неповторні.

Христос рождається! Славімо його!

Більше фото на сторінці Буська міська територіальна громада Львівської області | Busk | Facebook