До уваги внутрішньо переміщених осіб

Дата: 18.01.2023 10:55

Фото без описуКонсультативно-координаційний центр повідомляє📢

‼️ У вівторок - 24 січня 2023 року, організацією Solidarités International буде проводитися реєстрація на можливість отримання грошової допомоги (6660 грн на 3 місяці) для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

❗Місце реєстрації: Управління соціального захисту населення,м.Золочів, вул.Пачовського,7

❗Час: з 11:00 до 15:00 год.

‼️Документи, які потрібні для реєстрації сім’ї/домогосподарства (для кожної людини окремо) на отримання грошової допомоги:

- паспорт

- ідентифікаційний номер (ІПН)

- довідка ВПО (дата вверху у довідці (довідка, яка на половину листа А4, саме вона потрібна) має бути в межах ‼️ 30 ДНІВ (тобто 24 грудня- 24 січня, інші дати НЕ підходять). ‼️ Довідка має бути видана у Золочівському районі (інші райони не підходять) ❗

Якщо довідка відповідає критеріям, але особа була зареєстрована в іншій недержавній організації для грошової допомоги впродовж останніх 3 місяців, то виплати не буде.

❗Особи, молодші 18 років, не можуть бути самостійно зареєстровані, хтось обов'язково має їх супроводжувати.

❗На реєстрації має бути присутній лише ОДИН представник від сім’ї.

За додатковою інформацією телефонуйте: 0674710633