26-28 вересня на спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбулися змагання з футболу серед ЗОСО І-ІІІ ст.

Дата: 29.09.2023 09:24

Фото без описуВпродовж трьох днів 26-28 вересня на спортивному комплексі Буської ДЮСШ тривали змагання з футболу 11 х 11 серед дев'яти ЗОСО І-ІІІ ст. нашої громади.

⚽️ 26 і 27 вересня відбулися групові ігри, а 28 вересня - фінальна частина, куди потрапили команди, які в своїх групах вибороли 1 і 2 місця.

⚽️ У фіналі команди змагалися за круговою системою. Арбітраж змагань і нагородження команд забезпечила федерація футболу Буської МТГ.

⚽️ Команди - переможці і призери змагань - були нагороджені кубками, а а гравці відповідними медалями. За результатами змагань освітні заклади громади вибороли такі місця:

1. Новомилятинський ЗЗСО 1-3 ст.

2.Побужанський ЗЗСО 1-3 ст.

3.НВК «Буська ЗОШ I ст. — гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка».

4.Буський ЗЗСО 1-3 ст.№2.

5.Топорівський ЗЗСО 1-3 ст.

6.Ожидівський ЗЗСО 1-3 ст.

7.Заводський ЗЗСО 1-3 ст.

8.Тур'янський ЗЗСО 1-3 ст.

9.Буський ОЗЗСО 1-3 ст.№1.

10.Олеський ОЗЗСО 1-3 ст. (неявка команди).