В суботу, 30 вересня, на спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбулися традиційні легкоатлетичні змагання з нагоди відзначення Дня міста

Дата: 30.09.2023 09:28

Фото без описуУ змаганнях взяли участь представники спортивних шкіл Львова, Кам'янки-Бузької, Новояворівська, Золочева, Миколаєва, Бродів, Зборова, учні Буської ДЮСШ та учні загальноосвітніх шкіл нашої громади. Загалом - 150 спортовців.

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами, медалями та солодкими призами від Буського міського голови Ростислава Сліпця, три кращі результати змагань серед дорослих та юнаків - відзначено грошовими нагородами.

Також спонсором солодких призів для учасників виступив випускник Буської ДЮСШ, майстер спорту України Володимир Киц.