18 Січня, 2023 р., 07:29
Безоплатна правова допомога — гарантована Конституцією України можливість для кожного отримати безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу у передбачених законом випадках.
17 Січня, 2023 р., 11:59
14 січня у Львові за підтримки Буської міської ради вже вп'яте поспіль відбулись Всеукраїнські змагання відкритої першості Буської ДЮСШ з легкої атлетики.
12 Січня, 2023 р., 09:51
Уряд постановою від 30 грудня 2022 р. № 1487 затвердив Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів.
11 Січня, 2023 р., 12:44
Податковий розрахунок з ПДФО та ЄСВ необхідно подавати за оновленою формою
10 Січня, 2023 р., 14:48
9 січня під час відзначення Різдвяних свят бузецькі аматори сцени Народного колективу «Свічадо» (кер. Оксана Шквір) презентували для усіх шанувальників драматичного жанру в міському народному домі театралізовану постановку "Ніч перед Різдвом", до якої також задіяли учасників Зразкового хореографічного колективу "Нові зірки".
06 Січня, 2023 р., 16:45
У ці благовісні дні всі ми по-особливому, сповнені любові до своїх рідних, до своєї землі, усією громадою долучаємося до надзвичайно важливої події - народження Спасителя нашого Ісуса Христа.
06 Січня, 2023 р., 16:42
4 січня в межах реалізації проєкту Хартії масового футболу УЄФА на базі Буської ДЮСШ за підтримки міської ради відбулася вже п'ята з двадцяти запланованих інклюзивних футбольних секцій, які залюбки та щоразу все більше відвідують діти різного віку та статі з особливими фізичними та освітніми потребами Бущини.
02 Січня, 2023 р., 20:16
Податки і ліміти для підприємців: що змінюється з нового року
31 Грудня, 2022 р., 15:19
Дорогі жителі Бущини! Щиро вітаю вас з Новим 2023 роком!