Представники культури нашої громади взяли участь у обласному фестивалі "Нова радість стала. Розколяда»

Дата: 08.01.2024 12:35

Фото без описуВ неділю, 7 січня, Народний театральний колектив «Свічадо» Буського міського Народного дому взяв участь у II обласному фестивалі українського зимового фольклору «Нова радість стала. Розколяда», який відбувся у Львові.

🔸 Неймовірна атмосфера панувала на площі біля пам'ятника Т.Шевченка. Зима щедро притрушувала снігом, рум’янила всім обличчя, а над містом Лева линула воістину божественна спільна коляда.

🔸 Ця велична коляда, як щира молитва, поєднала воєдино більше 20 хорових та аматорських колективів художньої самодіяльності Львівщини. В чудових різнобарвних автентичних строях учасники колядували, щедрували, засівали, водили Кози і Маланки, а вертепи голосили благу вість про народження Спасителя.

🔸 Учасники колективу «Свічадо» та керівник Оксана Шквір вдячні Буському міському голові Ростиславу Сліпцю та начальниці відділу освіти, культури, молоді та спорту Марії Ричель за сприяння у цій поїздці, за допомогу в організації та забезпеченні транспортом.