20 Березня, 2023 р., 13:58
У напруженій боротьбі команда ФК "Стандарт" (с. Побужани) здолала команду ФК "Топорів" (с.Топорів). Основний час поєдинку завершився бойовою нічиєю 3:3, у овертаймі переможний гол забили футболісти з Побужан.
17 Березня, 2023 р., 20:11
Відтепер мешканці Соколівки та навколишніх населених пунктів отримуватимуть більш якісні та доступні медичні послуги в комфортних умовах, створених за сучасними стандартами.
16 Березня, 2023 р., 15:21
про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) на території Буської міської територіальної громади
15 Березня, 2023 р., 14:56
16 березня – граничний термін подання заяви  для переходу на  єдиний податок
14 Березня, 2023 р., 12:45
Сьогодні, 14 березня, наша громада отримала ще один автобус "Школярик" за рахунок коштів місцевого бюджету.
13 Березня, 2023 р., 14:37
Відповідно до інформації, що надійшла від місцевих фірм і компаній до Львівського обласного центру зайнятості, у перші березневі дні цього року в області актуальними залишалися 4020 вільних робочих місць і вакантних посад.
10 Березня, 2023 р., 14:08
Депутатським корпусом було розглянуто та прийнято рішення з двадцяти питань порядку денного.
09 Березня, 2023 р., 13:50
Щодо застосування знижених розмірів штрафних санкцій за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН
09 Березня, 2023 р., 12:58
Сьогодні, 9 березня, у Буську побували представники Львівського офісу французької гуманітарної організації Solidarites International, які передали 137 пакунків з продуктами харчування внутрішньо переміщених особам, які тимчасово проживають на території нашої громади.
09 Березня, 2023 р., 12:55
Мікропідприємства та малі підприємства – це фундамент економіки країни, нові робочі місця та надходження до місцевих бюджетів. Тому служба зайнятості всіляко заохочує клієнтів до відкриття власної справи.