На базі Буської ДЮСШ завершилися змагання з футзалу в залік Спартакіади школярів серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

Дата: 22.03.2024 16:23

Фото без опису20 і 21 березня матчі відбувалися у групах "А" і "Б", по дві кращі команди яких отримали право зіграти у фінальній частині турніру, який відбувся сьогодні, 22 березня: Новомилятинського, Топорівського, Побужанського та Буського №2 закладів загальної середньої освіти.

⚽️ За результатами фінальної частини, яка складалася з півфіналів, фіналу та матчу за ІІІ місце, команди вибороли такі місця:

І місце - Буський ЗЗСО №2;

ІІ місце - Побужанський ЗЗСО;

ІІІ місце - Топорівський ЗЗСО;

ІV місце - Новомилятинський ЗЗСО.

Команда переможець та призери були нагороджені грамотами та медалями, команда, яка зайняла ІV місце - грамотами.

🔸Зазначимо, що у змаганнях з футзалу, які відбулися за підтримки міської ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту, федерації футболу МТГ, взяли команди усіх десяти ЗЗСО І-ІІІ ст. громади.

🙏 Організатори та учасники турніру вдячні нашим мужнім захисникам за можливість жити, навчатися, займатися фізичною культурою і спортом.