Мешканці нашої громади продовжують активно підтримувати захисників України

Дата: 21.03.2024 18:15

З черговим вантажем до наших захисників сьогодні вирушили волонтери: Руслан Кузик, Василь Данильчук і Андрій Костів.

▶️На дорогу волонтерів, їх автомобіль та вантаж благословив і освятив отець Іван Салабай, щасливої дороги та швидкого повернення побажав Буський міський голова Ростислав Сліпець.

▶️У автомобілі та причепі:

✅продукти харчування;

✅засоби гігієни, які підготували для воїнів мешканці населених пунктів Боложинівського, Гумниського, Побужанського, Чанизького, Ожидівського та Олеського старостинських округів.

А також придбані за зібрані кошти:

✅генератор;

✅засіб РЕБ;

✅Старлінк;

✅автомобільні колеса;

✅троси;

✅домкрати;

✅ключі;

✅виготовлені маскувальні сітки - все те, що сьогодні потребують військові 64 батальйону 103 бригади, 420 бригади, які тримають оборону в Харківській області біля Борової, Куп'янська, Першотравневого та Шевченкового на Донеччині.