03 Травня, 2023 р., 16:27
З 1 травня застосовується нова форма для податкової декларації  з  ПДВ
03 Травня, 2023 р., 10:27
Упродовж 4–6 травня на Львівщині відбудеться Всеукраїнський форум військових письменників. Він об’єднає авторів, серед яких є чинні військовослужбовці Сил оборони України, волонтери, цивільні та військові журналісти, представники пресслужб військових частин ЗС України, а також українські літератори, які з початком широкомасштабного вторгнення взяли до рук зброю, щоб захищати Батьківщину:
03 Травня, 2023 р., 10:22
1 травня парк шкільних автобусів нашої громади поповнився ще одним новеньким "Школяриком", який було придбано для довезення учнів на умовах співфінансування.
03 Травня, 2023 р., 10:21
Розпочалася реалізація Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану на 2023 рік (далі – Програма), яка затверджена розпорядженням від 27.02.2023 №93/0/5-23ВА.
02 Травня, 2023 р., 11:31
29 квітня у Буську відбувся Чемпіонат Львівщини з легкоатлетичного кросу серед учнів ДЮСШ, участь у якому взяло 11 команд: три команди міста Львів, м. Новояворівськ, м. Стрий, м. Сокаль, м. Кам'янка-Бузька, м. Миколаїв, м. Броди, смт. Зимна Вода та Буської ДЮСШ.
29 Квітня, 2023 р., 07:56
Буський міський голова Ростислав Сліпець підписав розпорядження №54 від 28.04.2023 р. «Про засідання ХIIІ сесії Буської міської ради восьмого скликання», яке відбудеться 11 травня. Початок об 11.00 год.
28 Квітня, 2023 р., 18:08
Заходи, які щороку проводять в його межах в усьому світі, підкреслюють важливість спільних дій у сфері імунізації та мають сприяти використанню вакцин для захисту від хвороб людей різного віку.
28 Квітня, 2023 р., 16:28
У п’ятницю, 28 квітня, в залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада Буського міського голови Ростислава Сліпця зі старостами та соціальними робітниками, які обслуговують громадян нашої громади з числа осіб похилого віку, інвалідів, хворих, які потребують постійної сторонньої допомоги.
27 Квітня, 2023 р., 09:47
8 команд-учасниць : "Карпати" (білі), "Карпати" (зелені), "Арсенал"(м.Сокаль), "Галичина" (м.Львів), Грабовецько-Дулібівська ДЮСШ, "Джуніор Клуб", ДЮСШ "Рух" та ДЮСШ Буськ були розподілені на 2 групи, з яких по 2 кращі команди виходили до півфіналу змагань.
27 Квітня, 2023 р., 09:38
Вихованка Буської ДЮСШ Вікторія Діжак 23 квітня стала переможницею міжнародних змагань зі спортивної ходьби Korzeniowski Warsaw Race Walk Cup, що відбулися у столиці Республіки Польща м.Варшава.