Щовівторка і щочетверга у ЦНАПі міської ради прийматиме військовослужбовців та членів їх сімей представник РЦК і СП

Дата: 16.04.2024 09:24

Фото без описуВідсьогодні, 16 квітня, в приміщенні ЦНАПу Буської міської ради (м.Буськ, вул. Львівська,2 І поверх) розпочався прийом громадян представниками Територіального центру комплектування і соціальної підтримки членів сімей загиблих воїнів, зниклих безвісти, тих, хто потрапив у полон, а також ветеранів війни і поранених оборонців.

🔸 Зазначимо, що прийом звернень працівником (-ами) ТЦК і СП відбуватиметься на постійній основі щовівторка і щочетверга з 09:00 до 13:00.

Виїзні прийоми у ЦНАПах – частина реформи соціальної складової у роботі ТЦК та СП.

📌Психосоціальну допомогу безкоштовно можна отримати також в офісах Координаційного центру при ЛОВА, які розгорнули у всіх районних центрах області.

Докладніше за посиланням: https://linktr.ee/coordination.centers.lviv