10 Травня, 2023 р., 19:30
Онлайн-сервіси - забезпечення електронної взаємодії з органами ДПС
10 Травня, 2023 р., 11:02
Упродовж чотирьох місяців поточного року розгляд заяв 208 працедавців Львівщини увінчався позитивним рішенням про надання компенсації витрат з оплати праці за забезпечення роботою 500 вимушено переміщених осіб унаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.
10 Травня, 2023 р., 10:09
З нагоди відзначення Дня Європи у м.Буську на флагштоку біля відділення центру комплектування та соціальної підтримки відбулося підняття прапорів України та ЄС.
08 Травня, 2023 р., 12:42
В рамках проведення ХХХІІ обласних комплексних змагань Спортивні Ігри Львівщини в суботу, 6 травня, в с.Бірки Яворівського району відбувся обласний фестиваль "Мама, тато, я - спортивна сім'я".
06 Травня, 2023 р., 08:54
У п'ятницю, 5 травня, в рамках проведення на Львівщині V Всеукраїнського форуму військових письменників у Буській міській бібліотеці імені І.Котляревського відбулася зустріч читачів з гостями - В'ячеславом Раєвським иа Іваном Гентошем.
06 Травня, 2023 р., 08:52
23 квітня за ініціативи мешканки Буська Олени Бжезіньскої (Абрамік), яка зараз проживає та працює у м.Варшава, відбувся вже четвертий за ліком благодійний концерт "Смичком і словом для України", під час якого були зібрані кошти на купівлю українським військовим 4 пар берців, 12 пар тактичних рукавиць Helikon і 3 комплектів наколінників.
05 Травня, 2023 р., 14:01
Вже найближчої неділі, 7 травня, завершується проведення весняних кубків з футболу серед команд нашої громади з футболу сезону 2023 року.
05 Травня, 2023 р., 13:56
Сьогодні, 5 травня, розпочався капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С140201 Брахів - Заболотці, на відрізку, який проходить через село Чішки до села Кути Буської МТГ.
04 Травня, 2023 р., 17:47
Працівники міського комунального підприємства у середу, 03 травня, провели повну заміну старих світильників на нові енергозберігаючі на вулицях Буська - Довбуша та Шевченка, а вже сьогодні завершили роботи по влаштуванню вуличного освітлення вул.Шевченка у с.Ракобовти.
04 Травня, 2023 р., 17:44
Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 25.06.2011р. №555, згідно повідомлення, яке було опубліковано в часописі «Воля Народу» від 30 березня 2023 року о 12.00 03.05.2023 р. у Буській міській раді відбулись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, а саме - детального плану території та стратегічної екологічної оцінки в с.Волиця-Деревлянська з метою впорядкування території та будівництва відпочинкового комплексу, розробником якого є ТзОВ «ПО «УкрЗахідУрбанізація».