Буська міська та Красненська селищна громади придбали для потреб військових автомобіль

Дата: 23.12.2023 10:48

Фото без описуБуська та Красненська ТГ придбали позашляховик для нового зенітного підрозділу, щоб посилити протиповітряну оборону Львівської області.

Буський міський голова Ростислав Сліпець та Красненський селищний голова Роман Фурда передали військовим пікап для посилення мобільних вогневих груп ППО. До придбання транспорту долучився соціально відповідальний бізнес та працівники Буської міської та Красненської селищної рад.

Пікап вартістю 200 тис.грн. вдалось придбати завдяки:

* у Буській МТГ: фермерському господарству «Апогей Агро» (Михайло Кадиляк), приватному підприємству «Тайфун плюс», підприємцю Когут Віталій, ТзОВ «Мебус мануфактура» (Василь Кошіль) та працівникам Буської міської ради.

* у Красненській СТГ: фермерському господарству «Бортків» (Володимир Магера, депутат селищної ради), фермерському господарству «Апогей Агро» (Михайло Кадиляк), підприємцю Андрію Гладишевському, депутату селищної ради Дмитру Квятковському та працівникам Красненської селищної ради.

Очільники громад вдячні усім, хто долучився до придбання автомобіля. Мобільність армії – це запорука успішного виконання завдань, тож разом акумулюємо сили та допомагаємо нашим захисникам. Віримо, що цей автомобіль допомагатиме швидше та ефективніше знищувати ворожі безпілотники.