В Буську відбувся зимовий фестиваль «Різдво на площі Ринок»

Дата: 28.12.2023 17:43

Фото без описуУ четвер, 28 грудня, за сприяння Буського міського голови Ростислава Сліпця на площі Ринок у Буську в рамках проведення благодійної акції «Коляда Перемоги» відбувся зимовий фестиваль «Різдво на площі Ринок».

🔸 Кожен, хто прибув цього дня в центр міста до Різдвяної шопки, мав нагоду почути талановитих вокальних виконавців, мистецькі колективи громади, а ще долучитися до збору коштів на потреби Збройних Сил України та придбати ангеликів ручної роботи на благодійній ярмарці.

🔸 Містянам дарували знайомі усім та маловідомі колядки, сучасні, навіяні війною:

- Народний хоровий колектив працівників культури Буського міського Народного дому ( керівник - Марія Іванів);

- Жіночий вокальний ансамбль «Коліжанки» Олеського НД ( керівник - Наталія Ковальчук);

- жіночий вокальний ансамбль «Намисто» НД с.Чучмани (керівник - Ольга Надала);

- Народна вокальна формація «Надбужанки» Буського МНД ( керівник - Ірина Лаврін);

- дитячий вокальний ансамбль «Побужанські соловейки» НД с.Побужани (керівник - Марія Гродзевич);

- вокальний дует в складі Андріани Дяків та Анастасії Дупелич НД с.Ожидів (керівник - Марія Коза);

- вокальний дует у складі Галини Грубель та Марії Шпирки НД с. Ріпнів (керівник - Ірина Пелех);

- Анжеліка Вовк НД с. Боложинів ( завідувач -Олеся Підставська);

- Яна Романів;

- Анастасія Жучковська;

- Галина Копитко;

- Владислава Банах;

- Анастасія Пасельська НД с-ща Олесько ( завідувач - Ірина Нестер).

🔸 Усі, хто брав участь у Різдвяному благодійному фесті отримали подяки від Буської міської ради.

🔸 Наприкінці акції до глядачів звернувся волонтер Ігор Репецький, який подякував мешканцям громади за допомогу, яку вони надають військовим: коштами, продуктами харчування, засобами гігієни, транспортними засобами, обладунками. А ще передав від наших захисників синьо-жовтий прапор директору НД с.Новий Милятин Ірині Дуткевич.

🔸 Вела фестиваль – директор Буського МНД Любов Огороднік.

🙏 Дякуємо нашим мужнім захисникам за можливість жити, вчитись і працювати!