Команда нашої громади взяла участь у турнірі з настільного тенісу

Дата: 08.04.2024 12:40

Фото без описуКоманда Буської міської територіальної громади у неділю, 7 квітня, взяла участь у змаганнях з тенісу настільного в рамках проведення ХХХІІІ Спортивних Ігор Львівщини у категоріях: «дорослі», «ветерани» та "люди з інвалідністю".

За перемогу в с.Андріївка на базі Академії настільного тенісу Віктора Дідуха змагалися 47 команд територіальних громад Львівщини.

Наші спортовці хоч і не здобули призових місць, проте показали хороший рівень гри та бажання досягати кращих результатів.

Склад нашої команди: Ірина Ткаченко, Юрій Антонів, Яна Галдун, Віктор Чумак, Петро Дончак, Андрій Коцюмбас, Михайло Гаєвський, Василь Фабіянський. Представник команди - Дмитро Татарин.

Учасники змагань вдячні Буській міській раді та відділу освіти, молоді та спорту за сприяння в поїздці команди на змагання та Збройним Силам України за можливість жити, працювати, займатися фізичною культурою та спортом.