До Різдва соціально незахищені жителі громади отримали продуктові набори від міської ради

Дата: 22.12.2023 10:33

Фото без описуДо Різдвяних свят Буська міська рада спільно з Буським територіальним центром обслуговування (надання послуг) вже традиційно ( як і щороку) підготували для соціально незахищених мешканців нашої громади продуктові набори.

🔸 Відтак, було закуплено продукти харчування, сформовано з них та роздано 557 продуктових наборів одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні у Буському територіальному центрі. У кожному пакунку: 1 л олії, 1 кг макаронних виробів, 1 кг цукру, 1 банка паштету, шоколад, печиво, цукерки, 1 кг гречаної крупи, яку виростили у підсобному господарстві Центру.

🔸 А ще мешканці отримали вітальну Різдвяну листівку від Буського міського голови Ростислава Сліпця з побажаннями доброго здоров'я, довгих років життя, мирного неба над головою.

✅ Зазначимо, що кошти на продуктові набори у сумі понад 100224 грн було виділено рішенням сесії Буської міської ради.