В Буську перебував вакцинальний автобус

Дата: 15.12.2023 15:33

Фото без опису15 грудня на майданчику біля Буської міської ради перебував вакцинальний автобус, де фахівці Бродівського відділу Золочівського районного відділу ДУ "Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб", КНП Буська Центральна Районна Лікарня робили планові щеплення від дифтерії, правцю та коронавірусної інфекції. Також усі бажаючі мали нагоду поміряти артеріальний тиск, визначити рівень цукру у крові, зробити аналіз на гепатити, отримати консультацію терапевта.

Це все відбувалося впродовж дня безкоштовно, усі аналізи проводилися на місці впродовж кількох хвилин. Також тут можна було отримати безкоштовно антисептичні засоби, рукавички, вологі серветки.

Про це повідомила в.о.керівника Бродівський відділ ДУ "Львівський ОЦКПХ МОЗ" Ольга Черничка.

🔸Вакцинальні автобуси, а їх курсує чотири на Львівщині, відіграють важливу роль у підвищенні доступності рівня вакцинації та забезпеченні медичних послуг для громад. Вони дозволяють подолати географічні та транспортні бар'єри, забезпечуючи кращий доступ до отримання медичних послуг.

#ВакцинаціяНаЗвхистіВашогоЗдоров