У четвер, 28 вересня, в сесійній залі Буської міської ради відбулося друге розширене засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 29.09.2023 09:11

Фото без описуПід час засідання, участь у якому взяли міський голова Ростислав Сліпець, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, депутати, громадські активісти, ЗМІ, спільно з експертом проєкту, старшим науковим співробітником ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України» Андрієм Дубом було опрацьовано результати SWOT-аналізу, дерево цілей Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади; сформовано орієнтовні проєкти заявок до Плану заходів на 2024-2027 роки.

📌 Зазначимо, що Стратегія розробляється Буською міською радою за підтримки експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів», який став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».