У Буську офіс міжрайонного відділу Головного Управління ДМС України у Львівській області відсьогодні у новому приміщенні

Дата: 12.06.2023 14:23

Фото без описуСьогодні, 12 червня, за участі Буського міського голови Ростислава Сліпця відбулося відкриття та освячення нового офісу Буського міжрайонного відділу Головного Управління ДМС України у Львівській області, який тепер знаходитиметься у будівлі Буського відділу ЗФ обласної служби зайнятості.

Участь в урочистостях також взяли: керівник управління Державної міграційної служби у Львівській області Юрій Титомир, директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк, Красненський селищний голова Роман Фурда, керівник Буського відділення поліції Микола Патинок, керівник Буського відділу ЗФ обласної служби зайнятості Степан Миляновський.

Чин освячення приміщень провів настоятель храму Святих Апостолів Петра і Павла міста Буська о.Петро Салабай.

У своєму виступі керівник відділу Ігор Чиж висловив слова вдячності усім, хто долучився до організації роботи у новому приміщенні, зокрема йшлося про оперативну та злагоджену співпрацю керівництва управління ДМС України у Львівській області та Львівського обласного центру зайнятості щодо оренди та значний фінансовий внесок Буської міської ради - 400 тисяч гривень на облаштування простору для роботи та обслуговування жителів наших громад.