Міська рада відправила допомогу з необхідними речами для наших захисників, які перебувають в зоні проведення активних бойових дій

Дата: 20.07.2023 17:24

Фото без описуБуська міська рада сьогодні, 20 липня, відправила через волонтерів допомогу для військовослужбовців стрілецького батальйону 53-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ, які протистоять на передовій у Донецькій області російським окупаційним силам.

Наші захисники, серед яких є мешканці нашої громади, отримають: антисептичні засоби, засоби гігієни, пледи, ковдри, спальні мішки, рушники, шкарпетки, одноразовий посуд, продукти харчування (м'ясні та рибні консерви, паштети, тушкованки, воду, шоколад, печиво, чай, каву, ін.).

На щасливу дорогу волонтерів, їх автомобіль та вантаж благословив і освятив отець Іван Салабай.