У Буську відбулася зустріч з питань охорони навколишнього природнього середовища

Дата: 26.10.2023 14:48

Фото без описуСьогодні, 26 жовтня, в малій залі засідань виконавчого комітету відбулася робоча зустріч працівників Державної екологічної інспекції Львівської області з керівним складом Буської міської ради, фахівцями виконавчого комітету, старостами, діловодами старостинських округів, працівниками Буського міського комунального підприємства, підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, ін.

🔸 Учасникам наради нагадали законодавчі норми, якими регулюється сфера охорони навколишнього природнього середовища, акцентували увагу на повноваженнях та обов'язках, які є у віданні органів місцевого самоврядування в природоохоронній діяльності.

🔸 Також обговорено ключові проблемні питання:

• вирішення проблем стихійних сміттєзвалищ;

• забруднення водних ресурсів;

• незаконний видобуток надр;

• утримання зелених насаджень;

• спалювання сухої рослинності;

• браконьєрство;

• співпраця з громадськими інспекторами.