У міській раді розпочато розгляд електронної петиції

Дата: 02.03.2021 12:02
Кількість переглядів: 1055

Фото без опису

В Буській міській раді розпочато розгляд електронної петиції щодо встановлення системи автономного освітлення пішохідного переходу між зупинками громадського транспорту с. Старий Милятин Буської ОТГ на автошляху державного значення М06 (Київ - Чоп). Автор: Боднар Андрій Іванович.

? Відповідь на електронну петицію, після закінчення терміну її розгляду, буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Буської міської ради, якій вона була адресована, а також надіслана автору (ініціатору) із відповідним обґрунтуванням.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь